چند کلمه در وصف ما

رفع نیازهای امنیتی شما برای ما اولویت است

در این راستا

مطالعه و کسب شناخت در این حوزه 

کار تیمی

جهت ایجاد تناسب بین قیمت و کیفیت 

اپلینکس نسلی نو در امنیت

در مورد ما

شرکت سپاهان الکترونیک به عنوان یکی از با سابقه و مطرح ترین شرکت های حوزه نظارت تصویری در ایران با کوله باری از تجربه و در راستای صیانت از حقوق و منافع ملت ایران تصمیم به بومی سازی و تولید محصولات این حوزه گرفت . طی این تصمیم در شرکت تیمی از باسابقه ترین اعضا به عنوان تیم تحقیق و توسعه تشکیل شد و درسال 1397 کلنگ ساخت کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی پیام زده شد و برند APLINEX در سال 1398 به ثبت رسید .

تیم تحقیق و توسعه در زمان ساخت خط تولید ، به صورت شبانه روزی وقت خود را در حوزه نرم افزاری این نوع محصولات معطوف کرد که از جمله نتایج این تلاشها می توان به ایجاد سرورهای انتقال تصاویر در خاک کشور ، تهیه نرم افزار اختصاصی انتقال تصویر برای تلفنهای همراه ،ایجاد تقویم شمسی و زبان فارسی جهت کارایی سهل تر هموطنان عزیز نام برد . به علت زمان بر بودن ساخت خط تولید ، تیم مدیریتی تصمیم به استفاده از ظرفیتهای خالی دیگر تولید کنندگان داخلی را داشت که به علت عدم تطابق خط تولید هیچکدام تولید کننده گان با استانداردهای شرکت سپاهان، سرانجام تصمیم به استفاه از ظرفیت تولید کننده های کشور چین گرفته شد

به یاری حق ، طبق جدول زمان بندی شده از تابستان سال 1401 فاز یک خط تولید محصولات برند اپلینکس در کشور با مساحت تقریبی 2500 متر مربع به بهره برداری 1 رسید .

ما یک خانواده هستیم

خانواده ما

سپاهان الکترونیک

ما برای هر جنبه ای یک برنامه دارد

1398
تولد اپلینکس
98000
تعداد دوربین
14
نمایندگان فعال
84
عاملیت فروش
46
اعضاء تیم